Movies
Ratings
377
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 2.0
Hannah Gadsby: NanetteRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 2.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
People and MeatRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 2.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The SwanRated ★ 2.5
PoisonRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.0