Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The CellRated ★ 3.0
Tell Me Who I AmRated ★ 3.5
EternityRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 2.5- House of the SeasonsRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Dog Day AfternoonRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Silent FriendRated ★ 3.5
Left-Handed GirlRated ★ 4.0
En Route ToRated ★ 4.0
Nouvelle VagueRated ★ 3.5