Movies
Ratings
202
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
ThorRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 1.5
The GrinchRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
The Lego Batman MovieRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5