Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 2.0
Solo LevelingRated ★ 1.5
Blue LockRated ★ 0.5
KakeguruiRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 2.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Earth ArcadeRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 2.5
Friends Season 1Rated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The Last DanceRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 2.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0