Titles you rated
WhiplashRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.5
The Bride!Rated ★ 1.0
Girls Band Cry Compilation Movie: Seishun KyōsōkyokuRated ★ 3.0
HeroRated ★ 4.0
ConfuciusRated ★ 1.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 4.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 1.5