Titles you rated
I Am LoveRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 3.0
The People UpstairsRated ★ 2.5
Bleak NightRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
Cold FishRated ★ 2.5
The OthersRated ★ 3.0- CandyRated ★ 3.0
PoetryRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5