Titles you rated
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 4.0- HumintRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.5