Movies
Ratings
227
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
CicadaRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 1.5
Someone SpecialRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Macadam StoriesRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 1.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 5.0
What Does That Nature Say to YouRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
Shallow GraveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Pauline at the BeachRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 1.5