Movies
Ratings
111
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 2.0
AllegiantRated ★ 2.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
London Has FallenRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 2.5
71: Into the FireRated ★ 2.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
CanolaRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.0
I Killed My MotherRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 3.5
QuickRated ★ 2.0
V for VendettaRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.0