Titles you rated
Child's Play 2Rated ★ 2.0
SouthpawRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 2.0
CarsRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 2.0
Heavenly ForestRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Underworld: AwakeningRated ★ 2.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0