Series
Ratings
51
Cathedral of the SeaRated ★ 2.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 5.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Hungry and the HairyRated ★ 2.0