Movies
Ratings
440
Pacific Rim: UprisingRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
HookRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
11 A.M.Rated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0