Titles you rated
- Whispering WaterRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 2.5- House of the SeasonsRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Until DawnRated ★ 1.5
47 Meters DownRated ★ 2.0
FallRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 1.0- 大人のオモチャ ダッチワイフ・レポートRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Mothers' InstinctRated ★ 2.0
ChristineRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 3.5
- HallanRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
OldRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.0