Movies
Ratings
404
ElementalRated ★ 4.0
Swiss Army ManRated ★ 4.5
The Delinquent SeasonRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Your Place or MineRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
The Scent of Green PapayaRated ★ 4.0
The FallRated ★ 3.0
Miss AmericanaRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.0