Movies
Ratings
424
HoppersRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0- The Man Who LaughsRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 3.0
Happy as LazzaroRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
A City of SadnessRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5