Movies
Ratings
2095
Life of PiRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
There’s Still TomorrowRated ★ 4.0
The Keeper of the Camphor TreeRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0- HumintRated ★ 2.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Number OneRated ★ 3.0
EternityRated ★ 3.5
Send HelpRated ★ 2.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Railroad ManRated ★ 3.5- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Nouvelle VagueRated ★ 4.0