Movies
Ratings
602
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
GreyhoundRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
The BankerRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
22 JulyRated ★ 3.5
HereticRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5