Movies
Ratings
40
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
A Good Rain KnowsRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
ResurrectionRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 5.0
Untold ScandalRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0