Movies
Ratings
245
Concrete MarketRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
BorderRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0