Movies
Ratings
29
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Good TimeRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
FameRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5