Movies
Ratings
182
AquamarineRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 4.0
Tinker BellRated ★ 4.0
TronRated ★ 5.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 5.0
The Wizard of OzRated ★ 3.0
Return to Never LandRated ★ 4.0
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
James and the Giant PeachRated ★ 4.0
RioRated ★ 4.0
BuntRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 5.0
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 4.0
Herbie Fully LoadedRated ★ 3.0
Lady and the TrampRated ★ 4.0