Movies
Ratings
227
V for VendettaRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
One A.M.Rated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
21Rated ★ 3.5