Movies
Ratings
470
Once We Were UsRated ★ 3.5
ParthenopeRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
SomewhereRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
No Hard FeelingsRated ★ 3.0
Love on the RunRated ★ 4.0