Movies
Ratings
532
A Tale of SpringtimeRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Tokyo StoryRated ★ 5.0
Sentimental ValueRated ★ 5.0
The 400 BlowsRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 5.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5
A City of SadnessRated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 4.5
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 4.5