Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 4.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5