Movies
Ratings
257
Sentimental ValueRated ★ 5.0
SiratRated ★ 5.0- HumintRated ★ 3.0
Into the WildRated ★ 4.5
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 5.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 5.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 5.0
Still WalkingRated ★ 5.0
RomaRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 5.0
First CowRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0