Movies
Ratings
85
The King's WardenRated ★ 4.0
PassingRated ★ 3.0
Semantic Error: The MovieRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 2.0- Mignon the MovieRated ★ 3.5
Red, White & Royal BlueRated ★ 2.0
Helter SkelterRated ★ 2.5
My Sister's KeeperRated ★ 1.0
10DanceRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Your Eyes TellRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 1.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5