Movies
Ratings
1215
Set It UpRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 3.0
Your Place or MineRated ★ 2.5
Champagne ProblemsRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Wrong ParisRated ★ 2.5
The Life ListRated ★ 3.5
The Emoji MovieRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
NonnasRated ★ 3.5