Movies
Ratings
159
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 2.0
Wuthering HeightsRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 3.0
The Most Beautiful Boy in the WorldRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.5
VertigoRated ★ 4.5
StrikeRated ★ 4.5
Germany Year ZeroRated ★ 4.0
Hiroshima Mon AmourRated ★ 5.0
Funeral Parade of RosesRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 5.0