Movies
Ratings
524
SpiritwalkerRated ★ 1.5
ArrivalRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
The Second MotherRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
The PostRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 2.0
CarolRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5