Series
Ratings
53
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
The Big CRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5