Movies
Ratings
144
The King's WardenRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
SiratRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.5
The People UpstairsRated ★ 4.0
Barton FinkRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0