Movies
Ratings
26
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0