Movies
Ratings
1182- HumintRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The Sword with No NameRated ★ 1.0
The King's WardenRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 2.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 0.5
Zootopia 2Rated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5