Titles you rated
The People UpstairsRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Jeanne Dielman, 23, Quai du Commerce 1080 BruxellesRated ★ 4.5
The Towering InfernoRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 3.5
The French ConnectionRated ★ 4.0
PattonRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
In the Heat of the NightRated ★ 3.5
PersonaRated ★ 4.5
Doctor ZhivagoRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Jules and JimRated ★ 4.0
Judgment at NurembergRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The 400 BlowsRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0