Movies
Ratings
1720
SinnersRated ★ 3.5
War MachineRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Lost in TranslationRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
The RIPRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Love MeRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Nobody 2Rated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.0