Movies
Ratings
1391
Serpent's PathRated ★ 3.5
ChimeRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
NurembergRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.0
SiratRated ★ 3.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.0
The Battle of AlgiersRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0- Edhi Alice: TakeRated ★ 4.0
- HoroomonRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 5.0