Movies
Ratings
940
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 4.0- HumintRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.5
MantisRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
BossRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5