Movies
Ratings
684
Die, My LoveRated ★ 1.5
HamnetRated ★ 4.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.0
Sentimental ValueRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 2.5
ReboundRated ★ 1.0
SiratRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Red SorghumRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
SopyonjeRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 5.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Varda by AgnesRated ★ 4.5
Boiling PointRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Girl with the NeedleRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0