Movies
Ratings
496
Bicentennial ManRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.0
NosferatuRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0