Movies
Ratings
107
LincolnRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
We Bought a ZooRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
No MercyRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0