Movies
Ratings
709
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 1.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0