Titles you rated
Better Call SaulRated ★ 5.0
Somebody SomewhereRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Welcome to Wrexham Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
D.P.Rated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5