Movies
Ratings
25
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Soul MateRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0