Movies
Ratings
203
WhiplashRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The Wizard of OzRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 5.0