Titles you rated
PaprikaRated ★ 3.0
ScrapperRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
SiratRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 3.0
Antonia's LineRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 2.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0