Titles you rated
Alien: RomulusRated ★ 3.5- The Perfect FishplateRated ★ 3.0
Eden LakeRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 2.5- Sweet TemptationRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
People and MeatRated ★ 3.0
Apocalypse NowRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
At the BenchRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0- PathRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 3.0- Who is it?!Rated ★ 0.5
- Close to you...(or not)Rated ★ 0.5