Movies
Ratings
972
Close Encounters of the Third KindRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
War MachineRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
TRON: AresRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Red NoticeRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam Cucuruz Doan's IslandRated ★ 3.5
The CreatorRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0