Movies
Ratings
457
Project Hail MaryRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 4.5
EarthlingsRated ★ 5.0- The Final SemesterRated ★ 4.0
SiratRated ★ 5.0
GlassRated ★ 3.0
I Saw the TV GlowRated ★ 3.5
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 5.0
The FarewellRated ★ 3.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 1.5- Sura: A Love SongRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
First SummerRated ★ 4.0