Movies
Ratings
201
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 2.0
Little WomenRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
AftersunRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 3.5